Polityka Zintegrowanego Systemu ZarządzaniaPOLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
HILDING ANDERS POLSKA Sp. z o.o.

„Zapewniamy światu dobry sen”

Polityka zintegrowanego sytemu zarządzania Hilding Anders Polska bazuje na misji, wizji, wartościach i celach biznesowych firmy.

  • Dokonujemy analiz zewnętrznych czynników wpływających na funkcjonowanie firmy oraz oceniamy ryzyka związane z działalnością spółki.
  • Jakość naszych produktów, bezpieczeństwo konsumentów oraz komfort snu stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Oczekiwania konsumentów i naszych klientów są dla nas priorytetem oraz inspiracją do ciągłego doskonalenia i rozwoju.
  • Zapewniamy najwyższą jakość produktu na każdym etapie procesu od projektowania, rozwoju, poprzez produkcję, magazynowanie, dystrybucję do sprzedaży i obsługi posprzedażowej.
  • Już od pierwszego dnia pracy kształtujemy świadomość jakościową naszych pracowników, poprzez systematyczne szkolenia oraz udział w projektach doskonalących.
  • Spełniamy wymagania prawne, dbamy o efektywność energetyczną oraz podejmujemy działania w celu tworzenia bezpiecznego łańcucha dostaw dzięki czemu możemy być wiarygodnym partnerem dla wymagających klientów.
  • Dążymy do spełniania najwyższych standardów stosując dopasowany do naszych potrzeb zintegrowany system zarządzania oparty na wymaganiach norm ISO 9001, ISO 28000, ISO 50001.
  • Ciągłe doskonalenie w zakresie jakości, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej stanowi gwarancję rozwoju firmy oraz ważne źródło naszej przewagi konkurencyjnej. To dzięki niej zyskujemy zaufanie klientów i konsumentów na całym świecie.

Powyższe cele są znane wszystkim pracownikom, którzy są świadomi swojego wpływu na zadowolenie klienta oraz dobre wyniki ekonomiczne, techniczne i jakościowe przedsiębiorstwa.

Pracownicy mają świadomość, że tylko indywidualna odpowiedzialność za jakość wykonywanej przez nich pracy i pełne identyfikowanie się z polityką firmy gwarantują osiągnięcie założonych celów.

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, bez zmiany ustawień przeglądarki. Dowiedz się więcej