Certyfikaty

Certyfikaty

DBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE

Wszystkie produkty Hilding Anders Polska są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Segregujemy uważnie wszystkie odpady, a w procesie produkcji nie korzystamy z chemikaliów i innych szkodliwych substancji. Dbamy o racjonalne wykorzystanie energii i staramy się korzystać z jej odnawialnych źródeł. Spełniamy wszelkie wymagania dotyczące emisji hałasu, temperatury, oświetlenia i jakości powietrza w firmowych pomieszczeniach.

Produkcja naszych łóżek i materacy oparta jest o surowce najwyższej jakości. Wszystkie produkty gotowe, a szczególnie modele przeznaczone dla najmłodszych są wielokrotnie testowane przez uprawnione instytucje i podlegają certyfikacji.

Certyfikat Oeko-Tex IW00117 Certyfikat Oeko-Tex IW00205

Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Certyfikat Oeko-Tex® Certyfikat Oeko-Tex®

CE Wyrób medyczny

Materace Hilding posiadające status produktu medycznego (Salsa, Rumba, Pasodoble, Makarena, Fandango) spełniają zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Certyfikat szwajcarski

We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace medyczne Hilding zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość. Dowiedz się więcej o szwajcarskiej procedurze testowej.

Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH

Troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet, który decyduje często o zaufaniu, jakim obdarzają nas ich rodzice. Dlatego zadbaliśmy, by nasze materace Dobranocka, Kołysanka i Safety Smyk otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Instytut Matki i Dziecka Instytut Matki i Dziecka

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.