Certyfikaty

Certyfikaty

DBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE

Wszystkie produkty Hilding Anders Polska są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Segregujemy uważnie wszystkie odpady, a w procesie produkcji nie korzystamy z chemikaliów i innych szkodliwych substancji. Dbamy o racjonalne wykorzystanie energii i staramy się korzystać z jej odnawialnych źródeł. Spełniamy wszelkie wymagania dotyczące emisji hałasu, temperatury, oświetlenia i jakości powietrza w firmowych pomieszczeniach.

Produkcja naszych łóżek i materacy oparta jest o surowce najwyższej jakości. Wszystkie produkty gotowe, a szczególnie modele przeznaczone dla najmłodszych są wielokrotnie testowane przez uprawnione instytucje i podlegają certyfikacji.

Certyfikat Oeko-Tex IW00117 Certyfikat Oeko-Tex IW00205

Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Certyfikat Oeko-Tex® Certyfikat Oeko-Tex®

CE Wyrób medyczny

Materace Hilding posiadające status produktu medycznego (Salsa, Rumba, Pasodoble, Makarena, Fandango) spełniają zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Certyfikat szwajcarski

We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace medyczne Hilding zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość. Dowiedz się więcej o szwajcarskiej procedurze testowej.

Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH Certyfikat AEH

Certyfikat ISO

Dążymy do spełniania najwyższych standardów stosując dopasowany do naszych potrzeb zintegrowany system zarządzania oparty na wymaganiach norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 28000, ISO 50001. Ciągłe doskonalenie w zakresie jakości, bezpieczeństwa, środowiska i efektywności energetycznej stanowi gwarancję rozwoju firmy oraz ważne źródło naszej przewagi konkurencyjnej. To dzięki niej zyskujemy zaufanie klientów i konsumentów na całym świecie.

Certyfikat ISO Certyfikat ISO Certyfikat ISO Certyfikat ISO Certyfikat ISO

Troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet, który decyduje często o zaufaniu, jakim obdarzają nas ich rodzice. Dlatego zadbaliśmy, by nasze materace Dobranocka, Kołysanka i Safety Smyk otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Instytut Matki i Dziecka

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.