Laboratorium

OTO LABORATORIUM SLEEP-LAB

Wizją naszej firmy jest zaspokojenie podstawowej ludzkiej potrzeby: chcemy dać światu noce pełne dobrego snu.

Nasze szwajcarskie centrum testowe zostało otwarte jesienią 2014 roku. To tutaj analizujemy, testujemy i certyfikujemy nasze produkty. Uważamy, że nowe laboratorium testowe to bardzo duży i ważny krok na naszej drodze. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy przekonani, że aby w pełni sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, trzeba zaoferować cały wachlarz technologii, marek, produktów oraz koncepcji na dobry sen.

Pierwsze plany stworzenia Laboratorium Sleep-Lab powstały w 2013 roku. W toku współpracy z renomowanym Szwajcarskim Instytutem AEH (Swiss AEH Institute), od podstaw zdefiniowaliśmy i zaprojektowaliśmy procedury oraz zakres testów. Na początku 2014 roku zaczęliśmy realizować plany. W październiku nastąpiło oficjalne otwarcie. Od tamtego czasu w Centrum odbywają się wszelkiego rodzaju testy.

Ważniejsze wydarzenia:
2015: Wprowadzenie oznaczenia „AEH Swiss Approved” – certyfikatów informujących o wynikach testów oraz rozpowszechnianiu ich na rynku Europejskim
2016: Wykorzystanie doświadczeń oraz wyników wielu cykli testowych w celu przyspieszenia i ulepszenia procesu rozwoju naszych produktów

Laboratorium Sleep-Lab - filozofia

Każdy z nas ma inne przyzwyczajenia dotyczące spania. To jedna z idei stojących za Laboratorium Sleep-Lab.

Zobacz szczegóły

Procedura testowa

Sposób w jaki przeprowadzamy testy i na czym się skupiamy – poznaj więcej szczegółów.

Zobacz szczegóły

Jak śpimy?

Czy wiesz w jaki sposób układasz się kiedy śpisz?

Zobacz szczegóły

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.