Czym jest Certyfikat AEH?

Czym jest Certyfikat AEH?

Materace | 2023-05-15
Czym jest Certyfikat AEH?

Nowy materac to spory wydatek. Dlatego gdy już kupujemy ten produkt, chcemy mieć pewność, że będzie to dobry wybór. Właśnie taką gwarancję daje nam obecność Certyfikatu AEH. Czym jest ten certyfikat i o czym świadczy? Dowiedz się, dlaczego warto szukać modele z tym oznaczeniem!

Czym jest Certyfikat AEH?

Jeśli przymierzamy się do zakupu materaca, mogliśmy zauważyć, że poszczególne modele znacząco różnią się między sobą. Nie chodzi tu wyłącznie o rodzaj wypełnienia czy właściwości, ale także posiadane przez nich certyfikaty – na przykład niektóre z nich posiadają Certyfikat AEH, a inne nie. Czym właściwie jest taki certyfikat? Okazuje się, że to bardzo ważny element, który świadczy o wysokiej jakości materaca. To rodzaj odznaczenia, które opracowali pracownicy Instytutu AEH, który mieści się w Zurychu, w Szwajcarii. Jest to miejsce, które na najwyższym poziomie zajmuje się sprawami związanymi z bezpieczeństwem i zdrowiem. W stworzeniu Certyfikatu AEH wzięły udział osoby z różnych dziedzin – lekarze, fizjoterapeuci, specjaliści w kwestii bezpieczeństwa czy ergonomii. To gwarancja tego, że produkty posiadające to odznaczenie są wyspecjalizowane pod różnym kątem.

Co daje nam Certyfikat AEH?

Certyfikat AEH to przede wszystkim informacja, która mówi o tym, że dany produkt został starannie przetestowany i dopracowany. Widząc go, wiemy, że materac sprawdzono pod względem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości. Każda z tych kwestii jest równie ważna. Dzięki Certyfikatowi AEH zyskujemy pewność, że wszystkie nasze potrzeby zostaną zaspokojone. Co więcej, mamy też świadomość tego, że w naszym materacu zastosowano techniki i środki o najwyższej jakości.

Jakie produkty posiadają Certyfikat AEH?

Certyfikat AEH możemy dostrzec przede wszystkim na produktach firmy Hilding Anders. Wynika to z tego, że współpracujemy z Instytutem AEH, który zajmuje się wydawaniem tych odznaczeń. Warto jednak zaznaczyć to, że zanim któryś z towarów Hilding otrzyma taki certyfikat, przechodzi przez liczne testy i próby, które mają dowieść tego, że spełnia on liczne wymagania. Przyglądając się produktom Hilding, możemy zauważyć, że certyfikat AEH posiadają różne modele. Znajdziemy tu materace z wypełnieniem piankowym, takie jak Hilding Rumba czy Hilding Salsa, a także materace sprężynowe, jak Hilding Fandango, Hilding Makarena lub Hilding Pasodoble. Widzimy więc, że niezależnie od tego, jakie są nasze preferencje, możemy liczyć na artykuły o wysokiej jakości!

Widząc, że wybrany przez nas produkt posiada Certyfikat AEH, możemy być pewni, że spełni on nasze oczekiwania. Ten znak będzie przydatny szczególnie dla osób niezbyt doświadczonych w zakupie materaca. Jest on bowiem gwarancją tego, że artykuł posiada dobrą jakość i niezbędne właściwości, które umożliwiają spokojny, komfortowy sen.

Udostępnij

Zobacz też

Materace dziecięce - wybierz najlepszy model!
Materace / 2023-09-19

Materace dziecięce - wybierz najlepszy model!

Zobacz więcej
Materace dla osób z nadwagą - jaki model wybrać?
Materace / 2023-09-12

Materace dla osób z nadwagą - jaki model wybrać?

Zobacz więcej

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.