Laboratorium Sleep-Lab - filozofia

Laboratorium Sleep-Lab - filozofia

Każdy z nas ma inne przyzwyczajenia dotyczące spania. To jedna z idei stojących za Laboratorium Sleep-Lab.

Idea Laboratorium Sleep-Lab

„Nie istnieje coś takiego jak „łóżko idealne”. Niemniej jednak, możliwe jest idealne dopasowanie łózka bądź materaca do potrzeby konkretnej osoby.” – twierdzi Roland Schylit, Dyrektor Wykonawczy (firmy) Hilding Ardens.​

Każdy z nas ma inne preferencje i przyzwyczajenia dotyczące snu. Wystarczy spojrzeć na długą listę pozycji do snu. Różnimy się zarówno pod względem indywidualnym, jak i kulturowym – na przykład, ludzie w Azji z reguły preferują twardsze materace, podczas gdy Skandynawowie wolą te miękkie, sprężynowe.

Ta wiedza jest fundamentem powstania Laboratorium Sleep-Lab. Nadrzędnym celem tej placówki jest dostarczenie informacji i porad naszym Klientom i Sprzedawcom.

Innymi słowy, daleko nam do idei jednego, uniwersalnego produktu, który można by uważać jako najlepszy dla każdego. Patrzymy na to z innej strony. Istnieje materac, który spełni wszystkie potrzeby i wymagania, każdego indywidualnego użytkownika.

We współpracy ze Szwajcarskim Instytutem AEH, nasze produkty są rygorystycznie testowane, analizowane i ostatecznie certyfikowane w Laboratorium Sleep-Lab.

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.