Materace hybrydowe - wszystko czego potrzebujesz

Materace hybrydowe - wszystko czego potrzebujesz

Materace | 2024-01-22
Materace hybrydowe - wszystko czego potrzebujesz

Obecnie materace wyróżniają się najróżniejszymi właściwościami i aspektami. Możemy spotkać się z modelami piankowymi, sprężynowymi, lateksowymi… Opcji jest naprawdę wiele. Może się okazać, że z tego powodu trudno jest nam się zdecydować na jeden konkretny produkt. W tym przypadku postawmy na materac hybrydowy, który łączy w sobie cechy różnych modeli.

Czym cechują się materace hybrydowe?

Materace hybrydowe w wielu przypadkach są rozwiązaniem problemu wyboru idealnego modelu. Wyróżnia je bowiem fakt, że łączą w sobie właściwości różnych produktów. Dzięki temu nie musimy rezygnować z żadnych elementów, które przypadły nam do gustu. W budowie modelu hybrydowego znajdziemy sprężyny, zaczerpnięte z materacy sprężynowych. Powodują one, że użytkownik nie zapada się, gdy kładzie się na powierzchni materaca. Sprężyny prawidłowo podpierają ciało, a do tego zapewniają świetną elastyczną punktową. Możemy liczyć również na dobrą sprężystość. Oprócz tego w strukturze produktu obecna jest warstwa pianki. To właśnie ona odpowiada za to, że leżąc na materacu, możemy poczuć przyjemne uczucie otulenia. Wypełnienie piankowe gwarantuje miękkość, dzięki której bez problemu możemy się odprężyć. Możemy ponadto spodziewać się bardzo dobrego dopasowania do naszych naturalnych krzywizn. Pianka dostosowuje się bowiem do naszego ciała.

Jak wybrać materac hybrydowy?

Na rynku znajdziemy różne rodzaje materacy hybrydowych. Różnią się one typami zastosowanych pianek oraz sprężyn. Pamiętajmy, aby wybierać modele od sprawdzonych, zaufanych producentów, jak materace Hilding. Model Hilding Electro zawiera innowacyjne sprężyny Multipocket, które łączą się z pianką hybrydową Fusion. Jest ona niezwykle wytrzymała i solidna. Znajdziemy tu ponadto piankę termoelastyczną Sizalu, która zapewnia dodatkową twardość. Materac Hilding Dance z kolei posiada sprężyny Pocket Plus. Mają one wysokość aż 15 centymetrów. Gwarantują świetnie wsparcie dla kręgosłupa. Połączenie pianki wysokoelastycznej i chłodzącej sprawia, że komfort korzystania z tego modelu jest niezwykle wysoki.

Dla kogo materac hybrydowy?

Jeśli zależy nam na tym, aby znaleźć wygodny materac, który zaspokoi nasze zróżnicowane potrzeby, model hybrydowy będzie strzałem w dziesiątkę. Sprawdzi on się w przypadku osób, które nie umieją wybrać między właściwościami pianek a sprężyn. Spodoba się również tym, którzy szukają zdrowego, bezpiecznego podparcia kręgosłupa i chcą zmniejszyć dyskomfort.

Najlepszy materac dla niezdecydowanych to zdecydowanie model hybrydowy. Łączy on w sobie najlepsze cechy zarówno modeli piankowych, jak i sprężynowych. Dzięki niemu możemy cieszyć się ich kluczowymi właściwościami, takimi jak miękkość i uczucie otulenia, a także elastyczność punktowa i stabilne podparcie.

Udostępnij

Zobacz też

Poznaj kolekcję naszych łóżek tapicerowanych!
Łóżka / 2024-02-20

Poznaj kolekcję naszych łóżek tapicerowanych!

Zobacz więcej
Jak poprawić jakość swojego snu?
Inne / 2024-02-13

Jak poprawić jakość swojego snu?

Zobacz więcej

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.