Materace kieszeniowe, czyli jakie

2020-02-17   |   Blog - materace   |   Dodał HILDING

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów materacy, dlatego wszyscy, nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą produkt odpowiedni do swoich preferencji. Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się materacem kieszeniowym, który został ulepszony technicznie od tradycyjnego, sprężynowego, co nadało mu nowych, unikatowych właściwości.

Materac kieszeniowy - co to takiego?

Materac kieszeniowy jest jednym z rodzajów materaców sprężynowych. Jego budowa, tak samo jak podłoża bonellowego, oparta jest na sprężynach. Mimo to, właściwości tych dwóch produktów różnią się diametralnie. W typie kieszeniowym, poszczególne sprężyny umieszczono w materiałowych woreczkach, które zostały ze sobą zespolone. Dzięki temu możliwa jest niezależna praca każdego elementu konstrukcji. Indywidualne spojrzenie na materac, pozwoliło wyposażyć go w fizjosystem nazywany siedmioma strefami twardości. Idealnym przykładem jest model Hilding Pasodoble, który ponadto dzięki swojemu wypełnieniu wspiera profilaktykę wad postawy.

Zalety i właściwości materaca kieszeniowego

Modele kieszeniowe charakteryzują się miejscową reakcją na nacisk, co wynika z możliwości indywidualnego ruchu każdego elementu konstrukcji. Ta cecha jest nieoceniona w wypadku użytkowania materaca przez dwie osoby - dzięki innowacyjnej budowie, ruchy użytkownika śpiącego obok są niewyczuwalne i nie zaburzają spokojnego snu partnera. Dodatkowo każdy produkt kieszeniowy wyposażony jest w odpowiednią piankę, która wzmacnia właściwości materaca lub nadaje mu nowych cech. Przykładowo dodatek pianki Velvet Touch gwarantuje wysoką higienę snu, dodaje komfortu oraz sprężystości.

Komu są polecane?

Materace kieszeniowe to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią dostosowanie produktu do swoich potrzeb, jednocześnie preferując wypełnienie sprężynowe. Idealnym modelem będzie elastyczny punktowo materac Hilding Cha-Cha. W połączeniu z filcowym wypełnieniem sprawia to, że osoby z podwyższoną masą ciała, bądź lubiące twardsze podłoże mogą go używać, gdyż zapewni on solidne podparcie. Z kolei dodatek pianki lateksowej, jak w przypadku materaca Hilding Tango, idealnie będzie się sprawdzać u alergików i małych dzieci, ponieważ jest ona bakteriobójcza i jednocześnie niezwykle wytrzymała.

 

Bez wątpienia Ci, którzy szukają wytrzymałego produktu w dobrej cenie, będą zadowoleni z typu kieszeniowego. Jego struktura zapewnia doskonałe warunki do regeneracji w trakcie snu, co jest ważne zarówno dla osób zdrowych, jak i tych z dolegliwościami ze strony kręgosłupa.

 

 

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, bez zmiany ustawień przeglądarki. Dowiedz się więcej