Nowości w katalogu Hilding - materace naturalne i eko

Nowości w katalogu Hilding - materace naturalne i eko

Materace | 2022-01-31
Nowości w katalogu Hilding - materace naturalne i eko

Coraz więcej produktów, które są tworzone w ostatnim czasie, powstaje z myślą o zminimalizowaniu negatywnego wpływu wyrobów na środowisko naturalne. Do listy tego typu propozycji dołączają również nowe modele materacy stworzonych przez markę Hilding. Kolekcja naturalnych i ekologicznych podłoży do snu to odpowiedź na problemy dzisiejszego świata.

Materace ekologiczne, czyli jakie?

Materace ekologiczne różnią się od swoich klasycznych odpowiedników tym, że pozostawiają zdecydowanie mniejszy ślad środowiskowy. Są produkowane jedynie z materiałów, które w stu procentach podlegają recyklingowi. Dotyczy to również folii, w którą wyrób gotowy jest pakowany - powstała ona bowiem z materiału w 20% recyklingowego. Używanie surowców podlegających ponownemu przetworzeniu jest istotnym krokiem w stronę lepszego jutra. Materace z kolekcji ekologicznej wyróżniają się już samym pokrowcem. Został on bowiem stworzony z atestowanych materiałów najwyższej jakości, które bez problemu można prać w pralce. Tkanina jest antyalergiczna, puszysta i bardzo miękka. Dzięki tak dopracowanemu produktowi, użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością i ponadprzeciętną trwałością podłoża przez cały okres użytkowania. Zainteresowani zakupem mają do wyboru dwa ekologiczne podłoża do snu. Jednym z nich jest model piankowy Fjord. Powstał z trzech rodzajów pianek: FlexiFoam o podwyższonej twardości, której zadaniem jest utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji, Eco HighResilience Support zapewniającej doskonałą wentylację i pianki termoelastycznej reagującej na temperaturę ciała i naciski. Drugą, równie ciekawą propozycją jest podłoże sprężynowe Gejzer, które dzięki swojej strefowej budowie zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

Naturalne podłoża do snu - dowiedz się, czym się charakteryzują!

Naturalne podłoża do snu również zapewniają zdrowy i wygodny nocny wypoczynek. Są to produkty bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla ekosystemów. W ich wnętrzu znajdują się komponenty w naturalne, takie jak, len, bawełna organiczna, olej rycynowy, mata kokosowa, czy też lateks naturalny. Pochodzą one z certyfikowanych upraw. Wyroby z tej grupy zostały wyposażone w luksusowy, bardzo puszysty pokrowiec lniany, dopełniony włóknami bawełny organicznej. Oba materiały są niesamowicie oddychające, a ponadto skutecznie odprowadzają wilgoć i posiadają właściwości termoregulacyjne oraz relaksujące.

Kolekcja ta zachwyca wielkością dostępnego asortymentu. Jedną z propozycji jest model Bora, którego podstawę stanowi twarda pianka nasączona naturalnym olejkiem sojowym. Miłośnicy sprężyn również znajdą coś dla siebie - materac Mistral powstał na bazie nowoczesnych elementów multipocket zapewniających elastyczność punktową, a jego wnętrze zostało uzupełnione o wysokiej jakości pianki oraz niezastąpioną matę kokosową. Ci, którym zależy na ochronie podłoża podstawowego lub którzy mają ograniczony budżet, powinni zapoznać się z materacem nawierzchniowym Fen. Produkt ten idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika i daje wrażenie przyjemnego otulenia podczas snu. Do pełni komfortu brakuje więc już tylko poduszki - ViscoBio to idealna propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nowości w katalogu Hilding to produkty niesamowicie innowacyjne, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. To idealny balans pomiędzy funkcjonalnością i ogromnym komfortem wypoczynku, a chęcią zmiany świata na lepsze. Nie czekaj - zapoznaj się z materacami naturalnymi i ekologicznymi oraz wyposaż swoją sypialnię w jeden z tych niepowtarzalnych modeli!

Udostępnij

Zobacz też

 Ból kręgosłupa w odcinku szyjnym - dobierz odpowiedni materac
Inne / 2024-05-27

Ból kręgosłupa w odcinku szyjnym - dobierz odpowiedni materac

Zobacz więcej
Który jest lepszy materac kieszeniowy czy lateksowy? Dokonaj świadomego wyboru!
Materace / 2024-05-21

Który jest lepszy materac kieszeniowy czy lateksowy? Dokonaj świadomego wyboru!

Zobacz więcej

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.