Poznaj nasze nowe materace naturalne - Hilding Solano i Hilding Tivano!

Poznaj nasze nowe materace naturalne - Hilding Solano i Hilding Tivano!

Materace | 2023-11-13
Poznaj nasze nowe materace naturalne - Hilding Solano i Hilding Tivano!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje ekologicznych i przyjaznych dla zdrowia alternatyw w różnych dziedzinach życia, a sen nie jest wyjątkiem. Dlatego też materace naturalne zyskują na popularności, stając się pierwszym wyborem dla tych, którzy pragną inwestować w zdrowy i ekologiczny sen. W tym artykule poznasz nasze dwa nowe materace naturalne - Hilding Solano i Hilding Tivano.

Dlaczego materace naturalne to dobry wybór?

Materace naturalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na ich wiele doskonałych właściwości. Przede wszystkim są one przyjazne środowisku, gdyż są wykonane z surowców pochodzenia roślinnego, których produkcja ma mniej niekorzystny wpływ. Często wykorzystuje się tutaj takie materiały jak: lateks, wełna, bawełna czy kokos. Poza tym charakteryzują się świetną trwałością oraz dobrą wentylacją. Przykładowo lateks jest znany ze swojej długowieczności i wytrzymałości. Ma on też dobre właściwości termoregulacyjne oraz wentylacje. Jednakże materace naturalne zasługują na swoją uwagę w szczególności ze względu na fakt, iż cechują się wysokim poziom komfortu oraz antyalergicznymi właściwościami. Odpychają one roztocza, grzyby i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu nasz wypoczynek zyska na jakości. Takimi materacami są właśnie modele: Solano i Tivano .

Materac Solano

Materac Solano to naturalny materac sprężynowy, który posiada aż 7 stref sprężynowych. Każda jest natomiast stworzona z drobnych sprężynek Pocket Plus zapewniających optymalną sprężystość i doskonałą elastyczność. Wierzchnią warstwę materaca stanowi z kolei termoelastyczna pianka, która świetnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Jest ona także nasączona naturalnym olejem rycynowym, który posiada doskonałe właściwości przeciwbakteryjne i nawilżające. Dzięki temu, pod wpływem nacisku i temperatury ciała na piankę, materac pozwala na regenerację mięśni, poprawę krążenia, a przede wszystkim komfortowy wypoczynek. Materac Solano to zatem najlepszy materac zarówno pod kątem sprężystości, jak i elastyczności punktowej.

Materac Tivano

Materac Hilding Tivano to kolejna świetna propozycja modelu naturalnego, który zapewnia niesamowity komfort. Ten model również jest złożony aż z 7 stref sprężyn, które gwarantują stabilne wsparcie podczas snu. Każda kolejna warstwa ma za zadanie zrównoważyć działanie sprężyn, gwarantując optymalną sprężystość. Jedną z nich jest płyta lateksu, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, co z kolei wpływa na dobre podparcie. To, co natomiast wyróżnia ten materac, to wierzchnia warstwa typu Pillow Top, dzięki której materac oferuje wypoczynek niczym na chmurce. Jest to prawdziwie wygodny materac i nie da się przejść obok niego obojętnie. Dużą rolę odgrywa tutaj również innowacyjna pianka SuperSoft, która nie tylko dodaje komfortu podczas wypoczynku, ale także zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz reguluje wilgoć wewnątrz materaca.

Podsumowując, materace Solano i Tivano to modele, na które zdecydowanie warto się zdecydować. Posiadają one unikalne właściwości, dzięki którym nasz wypoczynek staje się bardziej relaksujący i zyska na jakości. Sam jednak zdecyduj, który materac naturalny bardziej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Udostępnij

Zobacz też

Rodzaje stelaży pod materace i na jaki warto się zdecydować?
Akcesoria / 2023-11-17

Rodzaje stelaży pod materace i na jaki warto się zdecydować?

Zobacz więcej
Jak dbać o materac?
Materace / 2023-11-07

Jak dbać o materac?

Zobacz więcej

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.