Procedura testowa

Sposób w jaki przeprowadzamy testy i na czym się skupiamy – poznaj więcej szczegółów.Kategorie testu

 

Laboratorium Sleep-Lab testuje produkty w czterech kategoriach: Ergonomia, Higiena, Właściwości termiczne i Trwałość materaca 

 

Zdefiniowanie wszystkich parametrów testowanych kategorii było wymagającym, trwającym miesiące procesem analiz i badań. Zadaliśmy sobie pytanie, jak w najlepszy sposób stworzyć miarodajne testy, które pokryłyby się z wymaganiami konsumentów. Aby odpowiedzieć na to pytanie, zorganizowaliśmy warsztaty, w których udział brali eksperci medyczni, fizjoterapeuci, testerzy, a przede wszystkim nasi Klienci.

 

Po przeanalizowaniu innych procedur testowych oraz specjalistycznej literatury, doszliśmy do wniosku, że dotychczasowe badania ograniczały się do maksymalnie dwóch parametrów, co było niewystarczające.

 

W związku z tym, opracowaliśmy test bazujący na czterech parametrach:

 

 

Ergonomia
Aby zapewnić prawidłowe odprężenie pleców, materac musi dostosowywać się do kształtu ciała. Testujemy komfort leżenia, wsparcie ciała oraz jego regenerację podczas snu.
Mierzone kryteria: Komfort i odprężenie.

 

Higiena
Parametr bardzo ważny dla alergików. Testujemy odpowiednie substancje, aby zapobiec bakteriom, grzybom i odorowi.
Mierzone kryteria: Czystość i świeżość.

 

Właściwości termiczne
Aby dobrze spać, potrzebujemy odpowiednio wentylowanego materaca. Testujemy przepuszczalność powietrza, odprowadzanie wilgoci i poziom temperatury.
Mierzone kryteria: Odpowiedni poziom wentylacji

 

Trwałość
Materac powinien wytrzymać nawet 10 lat i znieść wilgoć, ciągły nacisk oraz zmiany temperatury. Testujemy żywotność i trwałość.
Mierzone kryteria: Niezawodność i bezpieczeństwo.

Udostępnij

Znajdź sklep

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy sklep z produktami Hilding Anders. Możesz kupić swój materac internetowo i stacjonarnie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, bez zmiany ustawień przeglądarki. Dowiedz się więcej